Keller Williams Beach Cities - Coe Real Estate Group, Inc

New Year, New Law, New ADUs | Real Estate of Mind Podcast | Coe Real Estate Group

I had a fantastic time discussing the new ADU ownership opportunities in California with Jamie Austin on her ‘Real Estate of Mind’ podcast. Click the link above to watch it now.

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.