Keller Williams Beach Cities - Coe Real Estate Group, Inc
LeVar Porter
Keller Williams Beach Cities
El Segundo, CA
English
Licenca nr: 02057551 - CA / REALTOR® në KELLER WILLIAMS BEACH CITIES
Çdo zyrë Keller Williams® është në pronësi dhe operim të pavarur

Rreth LeVar

As your local realtor, I’m committed to fulfilling my client’s needs and utilizing my excellent negotiation skills to deliver optimal results. With my personable, action-oriented approach, clients also look to me as a friend, neighbor, and consultant – one whom you can trust.

I’m a Southern California native. I’ve lived in several communities within Los Angeles county. My market knowledge expands from the foothills to the beach.

My professional and educational experiences have instilled in me the passion of handling many tasks simultaneously, meeting important deadlines, following up with clients, and closing transactions.

Detajet e LeVar
GJUHËT English
MARKET CENTER Keller Williams Beach Cities
bt050cn1fb0237mm2vh0.png
Keller Williams Beach Cities
830 S PCH SUITE 200 El Segundo, CA 90245
Zyrë

LeVar Porter
REALTOR® 02057551
Celular
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.