Keller Williams Beach Cities - Coe Real Estate Group, Inc
Luksoze
Licenca nr: 01825618 - CA / Realtor. Developer. në Coe Real Estate Group
Çdo zyrë Keller Williams® është në pronësi dhe operim të pavarur

Rreth meje

David is a Realtor® and Investor that specializes in working with developers. David runs the COE Real Estate Group which is based in the South Bay of Los Angeles. Besides being one of the top Keller Williams teams for residential sales in the South Bay, Coe Real Estate also has a New Construction division that specializes in selling infill residential projects in the greater LA area. As an investor, Dave is a partner in Capital Stack Investments. Capital Stack is focused on raising capital and investing in short- and long-term residential new construction projects. Dave also founded the South Bay chapter of, For Investors By Investors, a real estate investment club that is 100% focused on education and networking with absolutely ZERO sales pitches allowed. Dave is very active in the South Bay community and is a proud Board member of the Redondo Beach Educational Foundation.

Detajet e mia
GJUHËT English
SPECIALITETE DHE EMËRTIMET Luxury
MARKET CENTER Beach Cities
c1lm3olbec7bttmb4ok0.png
Beach Cities
830 S. Pacific Coast HWY #200 El Segundo CA 90245
Zyrë

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.