Keller Williams Beach Cities - Coe Real Estate Group, Inc
Lynzie Powell
Keller Williams Beach Cities | Keller Williams Scottsdale SW
Scottsdale, AZ
English
Licenca nr: CA: DRE # 02201985 | AZ: SA686306000 - AZ / Real Estate Salesperson në Lynzie Powell | Licensed in CA & AZ
Çdo zyrë Keller Williams® është në pronësi dhe operim të pavarur

Rreth meje

My name is Lynzie Powell and I have been a Realtor for four years. I am licensed in Arizona and California! I enjoy helping my clients find their dream home, land to put their dream home or just an investment property to help build wealth!

Detajet e mia
GJUHËT English
MARKET CENTER Keller Williams Beach Cities | Keller Williams Scottsdale SW
cjehdhk3ajgor0vdt4mg.png
Keller Williams Beach Cities | Keller Williams Scottsdale SW
830 S. Pacific Coast Highway, Suite 200 El Segundo, CA 90245 15333 N. Pima Rd, Ste.130 Scottsdale, AZ 85260
Zyrë

Lynzie Powell
Real Estate Salesperson CA: DRE # 02201985 | AZ: SA686306000
Celular
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.