Keller Williams Beach Cities - Coe Real Estate Group, Inc
Licenca nr: 01190586 - CA / Broker Associate/ Director of Sales/COE Real Estate Group në Coe Real Estate Group
Çdo zyrë Keller Williams® është në pronësi dhe operim të pavarur

Rreth meje

Lori grew up in New Orleans and relocated to Houston where she started her career in the mortgage and real estate industry. After relocating to Southern California more than 15 years ago she continued to broaden her real estate career owning and operating a mortgage company in the South Bay. In 2010, she expanded her business as a real estate broker with Keller Williams Beach Cities helping agents with short sales in addition to helping buyers, sellers and investors purchase and sell properties in CA.

Detajet e mia
GJUHËT English
MARKET CENTER Beach Cities
bpv4i9eoqs4dqdnrp250
Beach Cities
830 S. Pacific Coast Highway, Suite 200 El Segundo,CA 90245
Zyrë

Lori Mikell
Broker Associate/ Director of Sales/COE Real Estate Group 01190586
Celular
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.